Absolutní vítezové česko-slovenské soutěže kapel starter

15. března 2011 v 19:33 | Gabrielle...☺ |  Články

V neděli 13.3.2011 úderem půlnoci bylo oficiálně dobojováno téměř půlroční klání o titul absolutního vítěze česko-slovenské soutěže kapel Starter, pořádané za podpory značky Nescafé. O absolutním vítězi se rozhodovalo doslova do poslední vteřiny, a to internetovým hlasováním. Slovo lidu tak nakonec korunovalo nejúspěšnější zástupce slovenské hudební scény, The Paranoid.

V neděli 13.3.2011 úderem půlnoci bylo oficiálně dobojováno téměř půlroční klání o titul absolutního vítěze česko-slovenské soutěže kapel Starter, pořádané za podpory značky Nescafé.
Koncem minulého roku vybrala odborná porota ve složení Lenka Dusilová, Vratko Rohoň (Iné Kafe) a Albert Černý (Charlie Straight) celkem 90 kapel, ze kterých posluchači a příznivci nejrůznějších hudebních žánrů vybírali své oblíbence. Začátkem ledna poté proběhla semifinálová kola v Praze a Bratislavě, kde se divácky nejúspěšnější kapely poprvé představily veřejnosti na živo. Pomocí hlasů fanoušků prostřednictvím oficiálních webových stránek soutěže se do finálového kola probojovaly celkem 3 zástupci nové nastupující hudební generace. Za Slovensko mladá screamo-rocková kapela The Paranoid pocházející z malé dědinky z jižního Slovenska s názvem Šurany, za Českou republiku přerovská rock-popová partička Cookies a díky udělené Divoké kartě poroty do třetice punková skupina ze Vsetína, Criminal Colection. Finálový večer proběhl 26.2.2011 v pražském klubu Retro Music Hall. Cenu poroty získali tři sympatičtí hoši z Criminal Colection, ovšem o absolutním vítězi se rozhodovalo doslova do poslední vteřiny, a to opět internetovým hlasováním.
Slovo lidu tak nakonec korunovalo nejúspěšnější zástupce slovenské hudební scény, The Paranoid, kteří si odnesli hlavní cenu v podobě natočení singlu v nahrávacím studiu, jeho následné nasazení do rádií a k tomu natočení videoklipu ve spolupráci s TV Óčko.
"Chtěli bychom z celého srdce poděkovat všem fanouškům a příznivcům naší muziky a věříme, že jim veškerou podporu vrátíme prostřednictvím chystaných koncertů a nadcházejících letních festivalových akcí." vzkázal zpěvák a frontman kapely, Igor Belaj.
Seznam aktualizovaných termínů naleznete na oficiálních webových stránkách The Paranoid - www.theparanoid.sk. Čeští i slovenští fanoušci se tak můžou už brzy těšit na LIVE příval rockové muziky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

♥ The Paranoid...???

jj
ee

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama